200430-clanek-novinka-barevne_ms (1)

Nový střihací strojek MOSER 1888-0051 Li+Pro2

Středa 5. 2. 2020

Nový střihací strojek MOSER 1888 Li+Pro2 - Made in Germany, který vás okouzlí svou technickou vyspělostí a svým nezaměnitelným designem.

Doporučujeme vám nový vynikající střihací strojek - " vlajkovou loď " značky MOSER, který nahrazuje velmi úspěšný a oblíbený model MOSER 1884 Li+Pro. Tento nový model představuje naprostou technickou špičku v oboru střihacích strojků na vlasy. Vyznačuje se mimořádným výkonem, neboť je vybaven velmi silným motorem, který se používá jen u strojků modelové řady Li+Pro a Li+Pro2 a může být proto nasazen i ve velmi náročném provozu. U tohoto nového modelu byla využita nejmodernější Hi-Tech technologie - strojek má tři rychlosti, které lze velmi jednoduše přepínat jedním hlavním vypínačem ( pouhým přidržením stlačeného vypínače ) a dle provozu si tak můžete nastavit požadovanou rychlost. Výhoda volby požadované rychlosti je v tom, že při zvolené nižší rychlosti šetříte energii a tím i kapacitu akumulátoru a strojek déle stříhá bez nutnosti opětovného nabití. Zároveň se méně zahřívá střihací hlavice,  což oceníte především při dlouhodobém provozu. Nemusíte také tak často používat ochlazovací spreje a tím šetříte své finance i vaše životní okolí. Při nastavení vyšších rychlostí vám strojek zase usnadní práci, neboť při vyšších rychlostech se zlepšují střihací podmínky a strojek lépe zvládne náročné střihy a stříhání velmi hustých a tvrdých vlasů. Každý stupeň rychlosti je hlídán mikroprocesorem - smart technologie - to znamená že je udržována konstantní rychlost při jakémkoliv zatížení, aby střihací výkon byl stálý a se zatížením se neměnil. Nastavení určité rychlosti vidíte na speciálním displeji, který je zabudovaný ( nikoli vkládaný ) přímo do těla ( krytu ) strojku. Jde o unikátní revoluční řešení a speciální technologii výroby, kterou využívá pouze tento strojek a žádný jiný výrobce ji dosud nemá. Strojek tak představuje skutečný vrchol technického vývoje. Stejné technické řešení využívá ještě nová kontura MOSER 1588-0051 Li+Pro2 Mini.

Strojek Li+Pro2 je vybaven novou integrovanou střihací hlavicí Diamond Blade ( Made in Germany ), která má speciální povrchovou úpravu - karbonovou vrstvu, která je velmi tvrdá a má tak zvýšenou odolnost proti opotřebení. Tím se výrazně prodlužuje její životnost a uživateli se snižují náklady na případné přebrušování, nebo výměny otupených střihacích hlavic. 

Výrobce vybavil tento strojek také novým výkonějším lithiovým ( Li-Ion ) akumulátorem, který umožňuje delší provoz na jedno nabití a i rychlejší nabíjení.

Pokud bude uživatel dodržovat zásady správné údržby : doporučené pravidelné olejování a čištění střihací hlavice, bude strojek dobře a dlouho sloužit ke spokojenosti uživatele a zákazníků. 

Další informace

MOSER1888