200506-chrom2style-v4_ms

Excelentní střihací strojek MOSER 1877-0050 Chrom2Style

Čtvrtek 1. 6. 2023

Vážení zákazníci. Představujeme vám vynikající střihací strojek značky MOSER model 1877 Chrom2Style - Made in Germany. Nástupce legendárního strojku řady ChromStyle.

Doporučujeme vám vynikající střihací strojek, který navazuje na velmi úspěšné a oblíbené modely MOSER 1871 ChromStyle a 1871 ChromStyle Pro. Tento strojek zachovává vyjímečné vlastnosti předešlých modelů jako jsou technická vyspělost, mimořádný výkon a spolehlivost. Má však nový moderní a elegantní vzhled a především díky ergonomickému vytvarování padne lépe do ruky. Je zároveň lehčí než předešlé modely, což ocení především ti, kteří pracují se strojkem několik hodin denně. Strojek je navíc vybaven novou integrovanou střihací hlavicí Diamond Blade ( Made in Germany ), která má speciální povrchovou úpravu - karbonovou vrstvu, která je velmi tvrdá a má tak zvýšenou odolnost proti opotřebení. Tím se výrazně prodlužuje její životnost a uživateli se snižují náklady na případné přebrušování, nebo výměny otupených střihacích hlavic. Zároveň výrobce vybavil tento strojek novým výkonějším lithiovým ( Li-Ion ) akumulátorem, který umožňuje delší provoz na jedno nabití a i rychchlejší nabíjení.

Pokud bude uživatel dodržovat zásady správné údržby : doporučené pravidelné olejování a čištění střihací hlavice, bude strojek dobře a dlouho sloužit ke spokojenosti uživatele a zákazníků. 

Další informace