Nový excelentní střihací strojek MOSER 1887-0050 Kuno

Nový excelentní střihací strojek MOSER 1887-0050 Kuno

Pondělí 1. 1. 2024

Nový nejmodernější a nejvýkonnější střihací strojek na vlasy "Made in Germany" s důrazem na ergonomii a účelnost

Představujeme vám nový excelentní střihací strojek na vlasy MOSER Kuno. 

S vysoce výkonným střihacím strojkem vlasů KUNO nastavil MOSER nové standardy v mezinárodním kadeřnickém průmyslu. MOSER nyní obdržel cenu iF Design Award 2022 za vývoj inovativního vysoce výkonného výrobku; ocenění od VereinsiF Industrie Forum Design e.V., které se uděluje každoročně od roku 1954 za mimořádný produktový design. KUNO se v konkurenci prosadilo zvláště vysokým stupněm inovace a sofistikovanou funkčností. V těchto oblastech je nový profesionální střihací strojek na vlasy hodně nadprůměrný. U strojku KUNO se nejvyšší přesnost a dokonalá ergonomie snoubí se silným výkonem. Zařízení je v současnosti jedním z nejkompaktnějších, nejlehčích a nejvýkonnějších zastřihovačů vlasů na mezinárodním trhu. Inovativní  střihací hlavice BLENDING BLADE zajišťuje vytváření naprosto přesných detailů. Díky speciálnímu, "zvlněnému" uspořádání střihacích zoubků a extrémně krátké výšky střihu se jakékoliv přechody mezi vrstvami vlasů při vytvářených i těch nejnáročnějších účesů stanou skutečným mistrovským dílem, a to bez nežádoucích hran a stupňovitých přechodů. Střihací strojek navíc boduje mnoha funkcemi a prémiovým produktovým designem. Ultralehký strojek s optimalizovanými rozměry skvěle padne do ruky a umožňuje tak práci, která významně snižuje zatěžování kloubů. Měkká spodní strana strojku s koženým vzhledem nabízí nejen lepší přilnavost, ale se svými kovovými akcenty je také skutečným vizuálním poutačem v každém salonu. Díky jednoduchému zbarvení a minimalistickému designu KUNO dokonale zapadne do salonu kadeřníků i holičů. Tento excelentí střihací strojek byl uveden na trh na konci roku 2021 u příležitosti 75. výročí založení společnosti MOSER. Je to pocta zakladateli společnosti Kuno Moserovi.

Vývojový team MOSER :
„Dali jsme si ambiciózní cíl s úkolem vytvořit nejmenší, nejlehčí, nejodolnější a zároveň nejvýkonnější střihací strojek na vlasy MOSER, který splňuje nároky jak kadeřníků, tak holičů. U strojku KUNO se nám díky nejmodernější technologii podařilo zmenšit velikost technických komponent na novou úroveň a tím maximalizovat ergonomii. Pro náš tým bylo důležité hned od začátku zapojit kadeřníky a holiče do procesu vývoje KUNO, abychom zajistili co nejlepší funkčnost při každodenní práci v salonu.“


Na počest vítězů iF Design Award 2022 se 16. května v berlínském Friedrichstadt-Palast uskutečnilo slavnostní předávání cen, na kterém byla zastoupena řada známých výrobců, jako jsou Apple, Google a Samsung. Slavnostního předávání cen se zúčastnilo kolem 1500 hostů z 36 zemí. Večer akce společně moderovali Uwe Cremering (výkonný ředitel iF) a televizní moderátorka Katrin Müller-Hohenstein.

                                                                                               Další informace

Nový excelentní střihací strojek MOSER 1887-0050 Kuno