Kadeřnické nůžky DOVO 240 506 Elitaire - 5"

 
 
Není skladem
 
Kód:
240 506
Výrobce:
DOVO Solingen
2.399 Kč
 
 
 

Profesionální kadeřnické nůžky DOVO Solingen Elitaire 240 506 Micro-Motion

  • celokovové, kované, nerezové - jedinečná originální solingenská ocel - umožňuje vyrobit štíhlé, vyvážené, ergonomické, elegantní a tím i velmi lehké nůžky, které velmi dobře a dlouho drží tvar ostří. Tím velmi ulehčují práci, ale především zátěž při každodenní práci. Kvalita materiálu také prodlužuje životnost nůžek a umožňuje jejich snadné a šetrné přebroušení při jejich otupení   
  • hladké ostří, konkávní výbrus, honované (nejjemnější výbrus) - velmi ostré
  • speciální technologie Micro-Motion snižuje tření nůžek a nůžky tím získávají velmi lehký, přesný  a tichý chod
  • možnost seřízení chodu nůžek
  • snímatelná opěrka prstu
  • 2 plastové, snímatelné kroužky do ok držadel
  • celkový rozměr nůžek - 5"
  • uložené v plastovém boxu s výplní, seřizovacím šroubováčkem a olejničkou se speciálním minerálním olejem
  • povrchová úprava - matný nerez ( R SAT. )
  • výroba : DOVO Solingen - Originál Solingen Německo

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DOVO Solingen, Merkur Solingen

Německá firma DOVO Solingen oslavila v roce 2006 spolu se svojí dceřinou společností Merkur Solingen stoleté výročí existence.

Mezi její produkty patří profesionální kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby, manikúrní sady.

Firma DOVO začínala s třinácti zaměstnanci s výrobou břitev. Zákon přijatý v roce 1938 na ochranu jména Solingen, jí dal větší hrdost a pocit bezpečí této ochranné známky, stejně jako ještě větší smysl pro místní identitu.

Za svůj znak si firma zvolila rytíře s mečem a kladivem, který udatně pronikal na trhy v západní Evropě a v Severní Americe.

Díky masovému zavedení elektrického holicího strojku, hledá management firmy DOVO druhý zdroj příjmů, začíná tedy s výrobou nůžek na vlasy. Technici firmy tehdy osobně obcházeli kadeřnické salony v Solingenu a zjišťovali u kadeřnic, jaké nůžky by pro ně byly nejvhodnější.

Když v roce 1951 přišli mladí vývojáři, výroba nůžek začala mít obrovský úspěch a DOVO se opět dostává na trhy v Severní (později i Jižní) Americe a v západní Evropě, tentokrát však s nůžkami.

Díky úspěchu s nůžkami podnik zakládá dceřinou společnost Merkur Solingen na výrobu holicích potřeb, které mají celosvětový úspěch a které firmě otevírají nové trhy v Asii, zejména v Rusku a na Arabském poloostrově.

Veškeré výrobky firem DOVO a Merkur Solingen jsou originály vyrobené v německém Solingenu, proslulým nejkvalitnější evropskou ocelí.

 
 
 
 
 
 
 
 

moser wahl dovo stahlwaren merkur solingenkellersogo cera

 
doprava zdarma rychlý kontakt