DOVO Solingen-kleště

Profesionální pedikérské kleště >>DOVO<< Solingen :

Pondělí 20. 1. 2020

Profesionální pedikérské kleště DOVO Solingen patří jednoznačně k nejlepším výrobkům v tomto oboru.

Profesionální pedikérské kleště firmy >>DOVO<< Solingen jsou konstruovány a vyráběny s mimořádnou pečlivostí a jejich kvalita patří k absolutní špičce v oboru podologického náčiní. Jsou velice oblíbené a jsou dodávány prakticky do celého světa. Modely určené profesionálům jsou vyráběné z nerezové oceli, která má označení 1.4021. Jedná se o moderní kovovou slitinu, která se doporučuje zejména v profesionálním sektoru, protože je odolná proti korozi i při velmi časté sterilizaci a dezinfekci. Jsou do sebe vkládané to znamená, že při výrobě se za tepla vytvoří na jedné straně kleští větší oko a druhá strana kleští se provleče tímto okem. Pak se obě strany kleští spojí kováním. Tím je zaručena výsledná absolutní přesnost a kleště se ani časem nevyviklají. Matný povrch zaručuje to, že se nevytváří výrazné fleky na povrchu nástroje jako na leském povrchu a zároveň umožňuje uživateli i jisté uchopení nástroje a zaručuje tak důsledně přesnou práci. 

Kleště DOVO Solingen procházejí velkým množstvím výrobních kroků, než jsou připraveny k použití jako vysoce kvalitní nástroj pro pedikúru a manikúru. Aby bylo dosaženo co nejlepších výrobních tolerancí a tím i vynikajících výsledků střihání, jsou profesionální modely ručně naostřeny velmi zkušenými brusiči. To je jediný způsob, jak zajistit přesné vedení ostří se složitou geometrií, kde musí při sevření kleští přesně doléhat ostří na sebe včetně ostré špičky. 

Velmi precizního ergonomického provedení s praktickými ploškami, keré usnadňují práci a omezují možnost vyklouznutí kleští z ruky, dosahují kleště DOVO Solingen modelové řady Contour.

Firma DOVO Solingen vyrábí i speciální kleště pro diabetiky, které mají zaoblenou špičku, aby se omezilo riziko poranění, ale ostří zůstává naprosto přesné a ostré.

Nabídka kleští