200506-genio-pro-fading-v2_ms

Nový střihací strojek MOSER 1874-0053 Genio Pro - Fading Edition

Neděle 4. 12. 2022

Vážení zákazníci. Seznamte se s novým vynikajícím střihacím strojkem značky MOSER model 1874 Genio Pro - Fading Edition - Made in Germany

Doporučujeme vám nový prvotřídní střihací strojek MOSER 1874 Genio Pro, který navazuje na úspěšné modely MOSER 1854 Genio Plus se dvěma výměnnými akumulátory. Nový model je však zásadně vylepšen jak po vzhledové a ergonimické stránce, tak po technické. Tento výkonný střihací strojek je maximálně vhodný do trvalého provozu, kde je zapotřebí mít strojek neustále v provozuschopném stavu, bez čekání na jeho nabití. Střihací souprava obsahuje dva výměnné akumulátory. Jeden je zasunut ve strojku, který pracuje a druhý se vloží do nabíjecího stojánku, aby se nabíjel. Po vybití akumulátoru, který je ve strojku se akumulátory jednoduše a rychle vymění pouhým vysunutím vybitého a zasunutím nabitého článku. Strojek je tak stále připraven k práci a nedochází k časovému prodlení. Výměnné akumulátory jsou již lithiové  Li-Ion  s větší kapacitou oproti původnímu modelu s NiMH akumulátory, což umožňuje delší provoz na jedno nabití, rychlejší nabíjení a zárověň mají tyto akumulátory delší životnost. Z ekonomického hlediska je velmi významná skutečnost, že díky dvěma akumulátorům má úživatel prakticky dvojnásobnou životnost akumulátorů a po skončení životnosti akumulátorů se strojek nemusí odesílat do servisu na jejich výměnu. Stačí si jednoduše zakoupit nový akumulátor. Výrobce pro tento model také dodává silnější akumulátory, verze XXL s ještě větší kapacitou. 

Nový strojek má velmi zdařilý design a z ergonomického hlediska padne velmi dobře do ruky. Je velmi lehký, a snadno se ovládá. Střihací hlavice se velmi snadno sejme pouhým vycvaknutím, bez nutnosti šroubování a seřizování a může být tak snadno nahrazena několika modely dle požadavku a druhu práce.   

Výrobce připravil ještě model 1874-0053 Fading Edition se speciální integrovanou střihací hlavicí FADING Blade pro provoz v Barberschopech.  

Další informace

Genio Pro Fading